Skúsenosti slovenských užívateľov: 

Väčšinu z nižšie uvedených užívateľov POLARISU nájdete na Facebooku, môžete s nimi kontaktovať a vymeniť si skúsenosti.

Dobrý deň.

Píšem opätovne ohľadom Polarisu. Je fantasticky a nedám na neho dopustiť. Dlhé roky som mala problém po uštípnutí nejakým hmyzom na nohe – červený fľak ktorý sa vždy vrátil, svrbel a bol esteticky nepekný. Nezaberali lieky, maste, dokonca ani maste s obsahom kortikoidu. Vystriedala som viac kožných lekárov, vyšetrenie krvi a stále bez vyliečenia.  Po 6-tich týždňoch prikladania Polarisdisku fľak nielenže zmizol, ale pokožka sa krásne zhojila ako i okolie fľaku. Jeho veľmi pozitívne účinky zisťujem aj po prikladaní na jednotlivé čakry. Spočiatku som mala v niektorých miestach bolesti, no tie už ustúpili. Cítim sa výborne, nie som unavená a mám veľa energie. Naozaj malý ale silný.

Vďaka.  Valéria B.

 

Mňa účinky Polarisu veľmi milo prekvapili. Dlhodobo som mala problém s nosnými dutinami a lieky nepomáhali. Hoci mám Polaris k dispozícii pomerne krátku dobu, stav sa mi už neskutočne zlepšil a konečne som presvedčená o trvalom vyliečení. Pýtala som sa aj mojich priateliek ako sú s Polarisom spokojné. Ich skúsenosti sú – okamžite zlikvidoval nádchu, odstránil pravidelné bolesti žalúdka, pomáha pri “studených nohách”, proti nespavosti, vysokému tlaku atď. Keď ma navštívila kolegyňa s opuchnutým lícom a veľkou bolesťou zuba, dala som jej vyskúšať Polaris. Najprv povedala, že ona takýmto veciam neverí, ale po minútach jeho použitia ostala v šoku, že ju už nič nebolí a povedala “Viera Tvoja Ťa uzdravila”. Keď ďalší deň zažila bezbolestné vytrhnutie zuba, odvtedy si už s Polarisom lieči všetko, čo ju zabolí.
V súčasnosti je Polaris pre pre mňa a moje priateľky “každodenným lekárom” pri všetkých zdravotných problémoch. Ďakujem a odporúčam každému!

Ela H. Liptovský Mikuláš