Skúsenosti užívateľov:

Väčšinu z nižšie uvedených užívateľov POLARISU nájdete na Facebooku, môžete s nimi kontaktovať a vymeniť si skúsenosti.

Anton Rizman, Ľubľana – Emona

Vážený pán Dr. Dino Tomič

Boh žehnaj vás a váš POLARIS. Používam ho už dva týždne a už si všímam pozitívne zmeny v správaní sa rozšírenej prostaty.

S úctou a všetko najlepšie

Ljubica Krnáč, Erdevík

Po tri roky som mala ostre vyžarujúce bolesti hlavy, 2 cm vľavo od temena. Urobila som všetky snímky a nemôžu mi nič nájsť, a lieky len málo pomáhajú pri zmiernení boľasti. Použila som POLARIS 2 – 3 minuty na tom mieste a bolesť úplne zmizla, neuveriteľné. Veľmi pekne pozdravujem a ďakujem.

Javorka Radovič, Belehrad

Vážený pán Tomič, nesmierne som povďačný preto, že som použil POLARIS na vyriešenie bolesti v kĺboch.

Svetlana Kokotovič, Šabac

Používam Vaše zariadenie už takmer rok a som veľmi spokojná, mala som časté zápaly močového mechúra, teraz už nie, odvtedy ako používam POLARIS. Vďaka, zbavili ste ma dlhotrvajúcich nočných môr. Pozdrav.

Jasna Radanovič, Lintz

Vážený pán Tomič, hlásim sa ohľadom liečenia štítnej žľazy POLARISOM. Lekári znížili dávku lieku z 125 mg na 100 mg. Ide o veľký úspech. Pokračujem v liečbe POLARISOM.

Pozdrav z Lintza

Darinka Viher, Slovinsko

Nesmierna vďaka, Dr. Tomić… POLARIS je zákon!!! Musím vám povedať, že som to používala dva mesiace a že som reguloval moju inkontinenciu. Som veľmi, veľmi spokojná. Želám vám pekný deň.

Snežana Korlin, Záhreb

Vážený pán Dino, za pomoci vášho disku POLARIS sa mi, za týchto posledných šesť mesiacov, podarilo znížiť TSH z 30 na 3. Som vám vďačná na disku POLARIS, ktorý je skutočne dokonalý. Ďakujem vám!

S úctou a všetko najlepšie

Emina Dujmovič, Toronto – Kanada

Milý doktor, chcela som vás opýtať, či znovu prídete do Toronta? Tentokrát si to nenechám ujsť. Inač, všetci v rodine používame disk a môžeme skutočne povedať, že POLARIS má “magickú moc”.

Prijmite mnoho pozdravov

Jan Erik Sigdell, Stocholm, Švédsko

Moja manželka kúpila disk, a ja som bol skeptický. Mal som srdcové arytmie, a dohodnutú návštevu u môjho kardiológa, ohľadom srdcovej elektrokardiografie, o niekoľko dní neskôr. Manželka umiestnila disk na moju pätu (srdcovú čakru) a čoskoro sa arytmia zastavila sama od seba. Aj ona spáva lepšie, odvtedy ako má POLARIS vedľa svojho vankúša. Budeme pokračovať v experimentovaní.

Ďakujeme vám