POLARIS je jedinečné zariadenie, ktoré pracuje na vedeckých základoch, pomocou ktorého môžete spoznať svoju skutočnú energetickú povahu. Budete ohromení novými vedomosťami o vitálnej energii a jej fascinujúcom pozitívnom vplyve na všetky aspekty vášho zdravia a života.

Anténne prstene na disku môžu prijímať a odosielať energiu z prostredia, čím zvyšujú jej prietok viacerými spôsobmi. Sedem prsteňov POLARISU je vibračne harmonizované so siedmimi energetickými centrami (čakrami) na našom tele, vytvárajú harmóniu v našom energetickom plášti (aure), čo sa odráža aj na stav nášho fyzického tela, respketíve na naše zdravie. Prstene sú navrhnuté na princípe zlatého rezu, najdokonalejšieho súladu v prírode.

Životná energia je všade okolo nás.

S POLARISOM v rukách sa stanete špičkovým liečiteľom bez jediného dňa školenia.

POLARIS viacnásobne zvyšuje prítok vitálnej energie (bioenergie) do vášho organizmu a povzbudzuje ho, aby sa vyliečil úplne prirodzeným spôsobom, čo je, dokonca, aj možné. My, v našom tele, disponujeme všetkými mechanizmami samoliečby a všetkými prírodnými liekmi, ktoré nepochybne fungujú a nemôžno sa ními predávkovať.

Problém vzniká vtedy, keď dôjde k poklesu úrovne energie alebo porušeniu prítoku energie, čo POLARIS úspešne kompenzuje a rieši.

Použitie POLARISU je veľmi široké a je používaný pre: Všetky druhy bolesti, bolestivú chrbticu a kĺby, zlú cirkuláciu a studené končatiny, gynekologické a urologické problémy, PMS, klimakterické ťažkosti, oslabené libido a potenciu, sterilitu, hemoroidy, obstipáciu a problémy s črevami, obezitu, pľúcne a srdcové problémy, problémy štítnej žľazy a sínusov, bolesti hlavy, nespavosť a zlú náladu…

Už teraz máme veľký počet pozitívnej spätnej väzby od užívateľov POLARISU, od bežných ľudí až po doktorov medicíny.

Polaris Vám v krátkém čase vrátí zpět rádost ze žvota.

Polaris, pokud ho umístíte v místnosti kde pobýváte (obývací pokoj, ložnice, pracovna) zbaví tyto místnosti škodlivého elektromagnetického záření a dokonce i negativní energie vyslané některými osobami. Budete mile překvapeni chováním a náladou lidí pobývajících v místnosti s Polarisem.
Můžete ho nosit v kabelce ( nevadí mu mobilní telefon ani elektrozáření), léčit jakýkoliv bod na vašem těle nebo pomoci někomu jinému kdykoliv a kdekoliv.

Může se používat i v letadle. Položíte-li disk na bolestivé místo nebo na solární plexus (3. čakra těsně nad žaludkem) pocítíte úlevu a zklidnění.
Pokud spíte neklidně, mějte disk blízko postele a ucítíte změnu v kvalitě spánku.

Následujte svůj instinkt a experimentujte tolik kolik chcete.

Děti a zvířata reagují instiktivně, cítí dobrou energii a nenechají si disk vzít.
Zalévejte vaše rostliny vodou na kterou nejméně půl hodiny působil Polaris, nebo ho postavte přímo na rostlinu nebo pod květináč.

POLARIS vám v krátkom čase prinavráti radosť zo života.

Je potrebné poznamenať že POLARIS, pokiaľ ho držíte v miestnosti v ktorej  bývate (obývacia izba, spálňa, alebo napríklad v kancelárii na pracovisku), vyčistí váš priestor od škodlivého elektromagnetického žiarenia, a dokonca aj od negatívnych energií vysielaných inými osobami. POLARIS je nevyčerpateľným zdrojom životnej energie. Všimnite si  náladu  členov domácnosti alebo kolegov v práci v miestnosti, v ktorej sa nachádza POLARIS. Budete príjemne prekvapení.

Môžete ho nosiť v taštičke (neprekážajú mu mobilné telefóny ani elektrické  spotrebiče), liečiť bod na vašom tele, ak sa vyskytne potreba na ktoromkoľvek mieste sa nachádzate, alebo pomôcť niekomu inému. Môže ho mať pri sebe aj v lietadle.

POLARIS umiestnite na bolestivé miesto alebo Plexus Solaris (3. čakra, presne nad žalúdkom) a pocítite zmenu. Niekedy sa bolesť zosilní predtým, ako sa stav zlepší. Umiestnením POLARISU na Plexus Solaris sa uvoľníte.

Ak máte nepokojný spánok, držte disk v blízkosti postele a zažijete zmenu kvality spánku.

Sledujte svoj inštinkt a experimentujte koľko len chcete.

Deti a zvieratá reagujú inštinktívne pociťujúc dobrú energiu a často vám nedovolia aby ste im disk zobrali.

Polievajte vaše rastliny vodou, ktorá bola umiestnená na POLARISE aspoň pol hodiny, alebo ho môžete položiť priamo na rastlinu alebo pod kvetináč, aby ste využili jeho energiu.

Pšenica vpravo je ošetrená POLARISOM. Je zrejmé, že rastlina vpravo (pšenica), pod ktorou sa nachádza disk, má väčšiu hmotnosť o minimálne 30 %, listy má dlhšie a vitálnejšie, zatiaľ čo sú pri rastline vľavo listy ovisnuté a kratšie.

Vložte krištáľ na disk (najlepšie horský krištáľ) a urobte skutočnú energetickú fontánu v priestore, kde žijete.

Ak umiestnite disk pod nádobu s potravinami, najmä priemyselne spracovanými, zistíte, v akej miere sa stanú chutnejšie.

POLARIS vysiela širokú škálu frekvencií, vďaka ktorým je aj chuť vody z vodovodu (ktorá má často nepríjemný zápach) mäkkšia, chutnejšia a energetickejšia.

Na disk môžete umiestniť tiež džbán s vodou. Už o 30 minút získate najsilnejší liečivý nápoj. Budete piť živú a energizovanú vodu oveľa príjemnejšej chute, budete  piť čistú energiu viac než potrebnú vášmu organizmu.

(Nádobu s vodou môžete nechať nonstop na disku a používať ju, keď ju potrebujete na pitie a iné)

POLARIS nemá žiadne samostatné žiarenie, magnetizáciu a podobne. Kruhové prstene, antény, vyrobené z komplexnej viaczložkovej kovovej zliatiny, jednoducho zosilňujú, polarizujú a usmerňujú prietok energie, ktoré je všade vôkol nás.

Trvanie POLARISU je neobmedzené a nevyžaduje si žiadnu údržbu.

Je pekné vedieť, že nič nie je nemožné, však? Budúcnosť sa už začala!

  www.polarisdisk.sk                                                    Dr. Dino Tomić